Polityka prywatności

a. Obowiązek informacyjny skrócony 

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest polsonsquad Paulina Kowalska  z siedzibą w Lublinie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia pobrania ebooka oraz w celu prowadzenia komunikacji marketingowej. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach dostępnych jest  w punkcie b.

b. Obowiązek informacyjny pełny.

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest polsonsquad Paulina Kowalska z siedzibą w Lublinie ul. Samsonowicza 33/14, 20-485 Lublin. Z Administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Pod wskazanymi danymi, można kontaktować się również w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane:

a)     w celu prowadzenia komunikacji marketingowej – podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora w związku z wyrażona zgodą na otrzymywanie komunikacji marketingowej;

b)     w celu umożliwienia pobrania ebooka – podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność przetwarzania do wykonania umowy;

c)   w celu dochodzenia lub obrony przed roszczeniami – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na możliwości obrony swoich interesów gospodarczych przez Administratora.

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane dostawcy usług IT.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania umowy, okres trwania prawnie uzasadnionego interesu lub do czasu wniesienia skutecznego sprzeciwu. Okres przetwarzania może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie niezbędne dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora.

Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania.

W zakresie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją.

W zakresie w jakim podstawą prawną przetwarzania jest niezbędność do wykonania umowy, przysługuje Pani/Panu prawo do przenoszenia danych osobowych.

Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO. W Polsce właściwym organem jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

c.     Klauzula zgody na prowadzenie marketingu

Rozumiem, że podając swój adres e-mail wyrażam zgodę na przekazywanie przez polsonsquad Paulina Kowalska informacji o promocjach, ofertach, materiałach marketingowych przygotowywanych przez polsonsquad Paulina Kowalska z siedzibą w Lublinie, za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Informujemy jednocześnie, że w każdej chwili udzieloną zgodą można cofnąć na przykład poprzez przesłanie nam wiadomości w odpowiedzi na otrzymaną od nas informację o promocji, ofercie, lub ebooku. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych.

Subskrybuj i otrzymuj nowe przepisy oraz garść przydatnej wiedzy.

©

Polson squad. All rights reserved.